Emerald Yayınevi ekitap ve Vaka Çalışmaları Deneme Erişimine Açılmıştır

Sayın Araştırmacılar,

 

Aşağıda bilgisi bulunan  online veri tabanı belirtilen tarihe kadar kütüphanemiz kullanıcılarına deneme erişimine açılmıştır. Bu veri tabanlarına aşağıda yer alan linklerden veya kütüphanemiz web sayfasında yer alan "deneme amaçlı veri tabanları" linkinden (https://kutuphane.adu.edu.tr/default.asp?idx=313930) ulaşabilirsiniz.

 

  1. Business, Management & Economics ebooks: İşletme, yönetim, ekonomi, finans, strateji, pazarlama, insan kaynakları, kurumsal çalışmalar, kamu yönetimi, çevre yönetimi, turizm konularında 1400’den fazla Emerald yayını kitap içeriyor.

Erişim linki: www.emeraldinsight.com

Erişim Bitiş Tarihi: 15.11.2018

 

  1. eCase Collection: Vaka çalışmaları gerçek kurumsal bir iş durumunu temel alan, belli gerçekler ve veriler içeren durum çalışmasıdır. Öğrencilere teorikte öğrendiklerini uygulama şansı verir, analitik düşünme ve kısa zamanda çözüm üretebilme becerileri geliştirmelerini sağlar. Emerald tek bir kaynaktan işletme, yönetim, ekonomi ve ilgili konularda uluslararası şirketlerin gerçek olaylarına dayanan, uzmanlar tarafından yazılmış ve hakem onayından geçmiş 1600’den fazla vaka çalışmalarını ders notları ile birlikte sunar.

 

Erişim inki: www.emeraldinsight.com

Bitiş Tarihi: 15.11.2018

 

    

Veri tabanı hakkındaki görüş ve önerilerinizi lütfen bizimle paylaşınız.

 

Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı

Web: https://kutuphane.adu.edu.tr

E-posta: kutuph@adu.edu.tr

f: https://www.facebook.com/adukutuphane

t:https://twitter.com/adukutuphane

Tel: 0256 218 20 46

                 218 20 00 / 2002

16 Ekim 2018 Salı - 16:16:15
 Adnan Menderes Üniversitesi - Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Web Tasarım Geliştirme Grubu