Haberler

24. SPOR ŞENLİĞİ BAŞLADI

12 Mart 2019 Salı - Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü - 683 kez okundu

24. Spor Şenliği etkinlikleri 11 Mart 2019 tarihinde Koçarlı MYO ile Fen Edebiyat Fakültesi arasında oynanan futbol maçıyla başladı.

Spor Bilimleri Fakültesi tesislerinde gerçekleşen futbol maçına, Üniversitemiz Genel Sekreteri Baki Aslantaş'ın başlama vuruşuyla start verildi. Tüm sporculara başarılar dileyen Baki Aslantaş, spor şenliklerinin birlik ve beraberliği güçlendirmesi mesajını verdi.

Spor Şenliği, öğleden sonra Tıp Fakültesi öğrencilerinin ve hocalarının mücadelesine sahne olan futbol maçıyla devam etti. Rektörümüz Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir'in de katılımıyla gerçekleşen maç renkli görüntülere sahne oldu.

Üniversitemizde geleneksel hale gelen 24.’sü düzenlenen Spor Şenliği’nin öğrencilerimize ve tüm personellerimize hayırlı olmasını dileyen, Rektörümüz Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür etti. Rektörümüz Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir “Spor, sevgili öğrencilerimizin aynı amaçlara yönelmesine, ekip ruhunun oluşmasına yardımcı olmaktadır. Sporu, öğrencilerimize sevdirmek ve her branşta öğrencilerimizin faydalanacağı tesisler kazandırmak, spor organizasyonları ve spor şenlikleri düzenleyerek destek olmak görevlerimiz arasındadır.” dedi.

Rektörümüz Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir’e, konuşmasının ardından Tıp Fakültesi forması hediye edilirken, Rektörümüzün başlama vuruşuyla maç başladı.

Spor Şenliğinde; farklı branşlarda oynanacak müsabakalar 3 Mayıs’a kadar devam edecek.