Emekli Öğretim Üyelerimiz Rektörümüzü Ziyaret Etti

19 Şubat 2019 Salı - Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü - 1362 kez okundu

Üniversitemizde idari görevlerde bulunmuş emekli öğretim üyelerinden Prof. Dr. Timur Döken, Prof. Dr. Bülent Alparslan, Prof. Dr. Orhan Çildağ 19 Şubat 2019 tarihinde Rektörümüz Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir’e tebrik ziyaretinde bulundu.

Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Mehmet Aydın ve Prof. Dr. Ali Akyol’un da yer aldığı ziyarette, Üniversitemiz Tıp Fakültesi emekli öğretim üyelerinden Prof. Dr. Bülent Alparslan ve Prof. Dr. Orhan Çildağ ile Ziraat Fakültesi Emekli Öğretim Üyesi Prof. Dr. Timur Döken, yeni görevinde Rektörümüz Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir’e başarılar diledi. Üniversiteye olan aidiyetlerinin emekli olmalarıyla sona ermediğini belirten öğretim üyelerimiz, Üniversitenin gelişimi için gerçekleştirilecek projelere destek verebileceklerini söyledi.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesinin ulaştığı noktada öğretim üyelerimizin değerli katkılarının olduğunu belirten Rektörümüz Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, bir neslin yetişmesinde akademik bilginin önemine değindi. Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir “Eğitim sadece bilgi aktarımı olmayıp, bütüncül bir anlayışla insan yetiştirme sanatıdır. Bu eğitim metoduyla yaratıcı, özgür, özgüven sahibi, girişimci, ahlaklı, sorumluluk bilinci yüksek insanlar yetiştirmeyi öncelik olarak gören tüm akademisyenlerimize sizlerin nezdinde teşekkür etmek isterim.” dedi.

Üniversitenin kapılarının kendilerine her zaman açık olduğunu vurgulayan Rektörümüz Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, öğretim üyelerimizin deneyimlerinden yararlanmaktan mutluluk duyacaklarını söyledi.

 Adnan Menderes Üniversitesi - Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Web Tasarım Geliştirme Grubu