Mezuniyet Coşkusu Stadyumdan Aydın’a Yayılacak

29 Mayıs 2019 Çarşamba - Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü - 858 kez okundu

Üniversitemizden 2018-2019 Eğitim – Öğretim Dönemi’ni başarıyla tamamlayarak mezun olan öğrencilerimizin mezuniyet töreni, 10 Haziran 2019 tarihinde Adnan Menderes Stadyumu’nda gerçekleşecek.

Kentiyle bütünleşen ve Üniversite – Kent iş birliğini en üst düzeye çıkarmak adına çalışmalar yürüten Üniversitemiz, 10 Haziran Pazartesi günü Adnan Menderes Stadyumu’nda gerçekleşecek olan mezuniyet coşkusuna Aydın halkını da ortak edecek. Rektörümüz Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir’in önderliğinde düzenlenen toplantılarda alınan kararla, Aydın ve ilçelerimizde bulunan Fakülte, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokullarımızdan mezun olacak öğrencilerimizin toplu mezuniyet töreni İl merkezinde gerçekleşerek Aydın’a katma değer sağlanacak.

Gelin mezuniyet coşkumuza ortak olun!

Konuyla ilgili yaptığı açıklamada Rektörümüz Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, mezuniyet töreninin Aydın kent merkezinde yapılmasıyla İlimizi yaklaşık 25 bin kişinin ziyaret edeceğini ifade etti. Rektörümüz Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, “ İl merkezinde gerçekleşecek olan mezuniyet töreni için Aydın’ı ziyaret edecek 25 bin kişinin İlimiz ekonomisine katkı sağlayacağını ön görüyoruz. Aydın Adnan Menderes Üniversitesinin adına yakışır bir mezuniyet töreni gerçekleştireceğiz. Törenin güvenlik tedbirleri Aydın Valiliği tarafından sağlanarak en üst seviyede tutulacaktır. Üniversite – Şehir bütünleşmesini sağlamak adına gerçekleştireceğimiz mezuniyet törenimize ve akabinde gerçekleşecek Manga konserine tüm Aydın halkını davet ediyoruz. Gelin heyecanımıza ortak olun, mezuniyet coşkusunu hep birlikte yaşayalım.” diye konuştu.

 

 Adnan Menderes Üniversitesi - Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Web Tasarım Geliştirme Grubu