Haberler

Üniversitemiz Bayram Coşkusunu Erken Yaşadı

31 Mayıs 2019 Cuma - Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü - 1739 kez okundu

Rektörümüz Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, Ramazan Bayramı öncesi son mesai gününde düzenlenen geleneksel bayramlaşma töreninde Üniversitemiz ailesiyle bir araya geldi.

Ramazan Bayramı dolayısıyla gerçekleşen geleneksel bayramlaşma töreni, Rektörlük Binası protokol girişinde yoğun bir katılımla gerçekleşti. Milli birlik ve beraberliğin öneminin daha net anlaşıldığı bu günlerde bayramlaşma töreninin yoğun katılımla gerçekleşmesinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Rektörümüz Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, dini ve milli bayramlarımızın ülkemizin çimentosu olduğuna dikkat çekerek akademik ve idari personelle tek tek bayramlaştı. Bugünün aynı zamanda Kadir Gecesi olması dolayısıyla Rektörümüz Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, bu kutsal gecenin hayırlara vesile olmasını temenni etti.   Rektörümüz Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, Aydın’ın en büyük kamu ailesi olan Üniversitemiz ailesinin bayramlaşma töreni ile bir araya gelmesinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek bayramlaşma törenine katılan personele teşekkür etti.

Törene, Rektörümüz Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Aydın, Prof. Dr. Ali Akyol, Genel Sekreter Baki Aslantaş’ın yanı sıra akademik ve idari birim yöneticileri ile personelimiz katıldı.