Üniversitemizde Doçentlik Deneme Dersleri Başladı

2 Nisan 2019 Salı - Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü - 1435 kez okundu

Üniversitemizde görevde yükselmeleri gerçekleşecek olan öğretim üyelerimizin verdikleri doçentlik deneme dersleri, 1 Nisan 2019 tarihinde Rektörlük Senato Salonu’nda gerçekleşti.

Rektörümüz Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir’in başkanlığında gerçekleşen sunumlara; Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Mehmet Aydın, Prof. Dr. Ali Akyol, dekanlar, görevde yükselmeleri gerçekleşecek akademisyenlerimiz katıldı.

Doçentlik kadrosuna başvuran Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Meryem Eken, Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Onur Yılmaz, Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Meltem Yalın, Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Funda Çondur, Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Gülnur Taşçı Bozbaş jüri eşliğinde yapılan deneme dersinin ardından doçentliğe yükselmeye hak kazandı.  Törende öğretim üyelerimiz yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgiler verirken, Rektörümüz Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, üniversitemizin her geçen gün daha da büyüdüğünü ifade ederek yönetim olarak akademisyenlerimize ve devam eden projelerine desteklerini sürdüreceklerini ifade etti. Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, “Üniversitemizi akademik anlamda zenginleştirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Daha iyi bir noktaya gelebilmek için araştırmaların sayısını arttırarak en iyi kaliteyi yakalamayı hedeflemeliyiz. Ulusal ve uluslararası alanda örnek projelerle Üniversitemizin adını en iyi şekilde duyuracak çalışmalara destek vermeye devam edeceğiz.” dedi.

Görevde yükselmeleri gerçekleşecek olan öğretim üyelerimizi tebrik eden Rektörümüz Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, akademisyenlerimize cübbelerini giydirerek bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.

 

 Adnan Menderes Üniversitesi - Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Web Tasarım Geliştirme Grubu