Nazilli İİBF’de Oryantasyon Eğitimleri Gerçekleşti

7 Ekim 2019 Pazartesi - Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü - 257 kez okundu

Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) birinci sınıf öğrencilerine yönelik olarak 30 Eylül -4 Ekim 2019 tarihleri arasında Nazilli İİBF Konferans Salonu’nda Oryantasyon Eğitimleri düzenledi.

2019-2020 Akademik Yılı’nda öğrenci kabul eden İktisat, İşletme, Maliye, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret ve Finansman, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümlerinin düzenlediği oryantasyon eğitimlerine; Nazilli İİBF Dekanı Prof. Dr. Mehmet Erdemir Gündoğmuş, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Abdullah Özdemir, bölüm başkanları, bölüm başkan yardımcıları, akademisyenler ve birinci sınıf öğrencileri katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Nazilli İİBF Dekanı Prof. Dr. Mehmet Erdemir Gündoğmuş, Nazilli İİBF’nin, Üniversitemizin en büyük fakültesi olduğunu belirterek, kazanan öğrencileri tebrik etti. Öğrencilere 4 yıllık eğitim hayatlarını çok iyi değerlendirmeleri gerektiğini söyleyen Prof. Dr. Gündoğmuş,  güçlü bir akademik kadro ile öğrencilerin her zaman yanında olacaklarını ve her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.

Oryantasyon eğitimleri, bölüm hocalarının kendini tanıtması ve birinci sınıf öğrenci danışmanlarının okul işleyişi hakkında bilgi vermesi ile sona erdi.

 Adnan Menderes Üniversitesi - Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Web Tasarım Geliştirme Grubu