Haberler

Aydın Veteriner Hekimleri Odasından Rektörümüze Ziyaret

6 Şubat 2019 Çarşamba - Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü - 802 kez okundu

Aydın Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Veteriner Hekim Cemil Şahin ve yönetim kurulu üyeleri, 5 Şubat 2019 tarihinde Rektörümüz Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir’i makamında ziyaret ederek yeni görevlerinin hayırlara vesile olmasını temenni etti.

Rektörümüz Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek kendisinin de Veteriner Fakültesi Öğretim Üyesi olduğuna değinip Veteriner Fakültesinin İlimizin hayvancılık potansiyelini geliştirecek projelere imza atacağını söyledi. Bilim yuvası olan üniversitelerde üretilen bilginin sahaya yayılması ve tüm vatandaşlarımızın bu bilgiden istifade etmesi için çalışacaklarını belirten Rektörümüz Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, projelerin hayata geçirilmesi konusunda sivil toplum kuruluşlarıyla  birlikte hareket edeceklerini vurguladı.  

Aydın Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Veteriner Hekim Cemil Şahin, İlimizin kalkınmasına yönelik ikili iş birliğinin geliştirilmesi ve projelerin hayata geçirilmesi için ellerinden gelen tüm desteği vereceklerini söyledi.