Duyurular

World Scientific Publishing Veri Tabanı Deneme Erişimi

World Scientific Publishing Veri Tabanı online veri tabanı belirtilen tarihlere kadar kütüphanemiz kullanıcılarına deneme erişimine açılmıştır. Bu veri tabanına aşağıda yer alan linkten veya kütüphanemiz web sayfasında yer alan "deneme amaçlı veri tabanları" linkinden (https://kutuphane.adu.edu.tr/default.asp?idx=313930) ulaşabilirsiniz.

World Scientific Publishing Veri Tabanı : Temel amaci Nobel Serileri konusundaki ders materyallerini okuyuculara ulastirmak olan WorldScientific Publishing ; fizik, astronomi,kimya, fizyoloji/TIP, Iktisat ve Edebiyat konusundaki bu serilerin genis kapsamli okuyucu cevresine ulastirilmasini amac edinmistir.İçeriğinde 10,000'in uzerinde elektronik kitabin tam metnine ve 130'dan fazla bilimsel derginin tam metin makalelerine erisim mumkundur.

İçeriğindeki Konular ;  Matematik, Fizik/Doğrusal Olmayan Bilim, Kimya/Materyal Bilimi/Nanoteknoloji, Bilgisayar Bilimi, Mühendislik, Çevre Bilimi, TIP ve Sağlık, Yaşam Bilimleri, İşletme ve Ekonomi, Genel ve Populer Bilimler, Sosyal Bilimler ve Asya Çalışmaları

Erişim Adresi : 

Tüm dergiler: https://www.worldscientific.com/page/wsjournals

Elektronik kitaplar : https://www.worldscientific.com/page/worldscibooks

Erişim Bitiş Tarihi : 31.03.2021

3 Mart 2021 Çarşamba - 16:00:58