Haberler

ADÜ Anaokulu Yıl Sonu Gösterisi ve Mezuniyet Töreni Gerçekleşti

10 Haziran 2024 Pazartesi - Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü - 330 kez okundu

Öğrencilerin yıl boyunca sosyal, dil ve psikomotor gelişim alanlarında kazandıkları becerilerin sergilendiği törene, Üniversitemiz Rektör Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Fatih Hacıyusufoğlu, SKS Daire Başkanı Osman Bağış, akademik ve idari personel ile veliler katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda, günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Üniversitemiz Anaokulu Müdürü-Eğitim Koordinatörü Öğr. Gör. Sibel Güldalı Dereli yaptı. Öğr. Gör. Dereli konuşmasında, “Sevgili anne ve babalar, çocuğunuzu bizlere büyük heyecanla emanet ettiniz, çocuklarımızın yüreklerinde de aynı sevinç ve heyecan vardı. Bizler ADÜ Anaokulu olarak emanet ettiğiniz değerli varlıklara gücümüz yettiğince önce sevgi ve ilgimizi daha sonra bilgimizi sunduk. Mezun olan öğrencilerimiz için ayrılık vaktidir. Eğitim yılı içerisinde yardım ve desteklerini esirgemeyen ve çocukların eğitimine katkıda bulunan tüm anne ve babalara teşekkür ederim.” dedi.

 Törende Üniversitemiz Anaokulu öğrencileri tarafından gerçekleştirilen, “Parlayan Yıldızlar 1 ve Parlayan Yıldızlar 2 Gruplarının Çılgın Şapka Defilesi”, “Gülen Yüzler Grubu Halk Oyunları Gösterisi”, “Minik Eller Grubu Dans Gösterisi”, “Minik Eller Grubu İngilizce Dans Gösterisi”, “Minik Eller ve Gülen Yüzler Grubu Koro”, “Gülen Yüzler Grubu İngilizce Dans Gösterisi” ve “Gülen Yüzler Grubu Dans Gösterisi” izleyiciler tarafından büyük alkış aldı.

 Tören, Gülen Yüzler Grubu Diploma Töreni ve mezun olan öğrencilere belgelerinin verilmesinin ardından kep atma seremonisi ile sona erdi.39