Haberler

Aydın Milletvekilleri Rektörümüzü Ziyaret Etti

8 Mayıs 2020 Cuma - Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü - 880 kez okundu

Aydın Milletvekili Mustafa Savaş ve Bekir Kuvvet Erim, 7 Mayıs 2020 tarihinde Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette, Aydın Milletvekili Mustafa Savaş ve Bekir Kuvvet Erim, koronavirüs pandemi sürecinde Üniversitemizde yapılan çalışmalar, uygulanan tedbirler ve uzaktan eğitim süreci hakkında bilgi aldı.

Üniversitemiz hastanesinde alınan tedbirler ve uzaktan eğitim süreci hakkında bilgi veren Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, Sağlık Bakanlığının prosedürleri eksiksiz yerine getirildiğini belirterek, Hastanemizde koronavirüs kapsamında yapılan çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verdi. Uzaktan eğitim ile ilgili yapılan çalışmalar kapsamında konuşan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, “Üniversitemiz sağlam alt yapısı, kullanıcı dostu portalı, kullanıcılara sağladığı canlı ders ve mesaj desteği ile öğrencilerimizin nitelikli eğitim alma fırsatlarını önceleyerek, öğretim elemanlarımızın öğrencilerimizle eğitimsel buluşmalarını sekteye uğratmadan eğitim ve öğretimine devam etmektedir” dedi.

Ziyaret, Üniversitemiz bünyesinde yapılan çalışmalar ve koronavirüs tedbirleri kapsamındaki düzenlemelerin görüşülmesiyle sona erdi.