Haberler

Personelimizden Rektörümüze Destek

17 Eylül 2021 Cuma - Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü - 1486 kez okundu

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir şahsında Üniversitemize yönelik yapılan asılsız iddialara yönelik olarak gerçekleşen mahkeme sürecinde ikinci duruşma, 17 Eylül 2021 tarihinde Aydın 7.Asliye Ceza Mahkemesi'nde görüldü.

Davacı olarak yer alan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir’e destek olmak amacıyla Üniversitemiz Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Aydın, Prof. Dr. Ali Akyol ve Prof. Dr. Cumali Öksüz, Genel Sekreter V. Doç. Dr. İbrahim Gökdaş,  Genel Sekreter Yardımcısı Erdal Meşe, akademik ve idari personelimiz bulundu.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, Üniversitemizin bilimsel çalışmaları ve eğitimdeki kalitesi ile Aydın’ı temsil ettiğini belirterek en güzel şekilde anılmaya layık olduğunu söyledi.

Desteklerinden dolayı akademik ve idari personelimize teşekkür eden Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, “Üniversitemiz yükselen başarı grafiği ile bizlere gurur yaşatıyor. Asılsız iddialara itibar edilmemesi gerektiğinin en güzel cevabını da başarılı çalışmalarımız veriyor. Duruşma süreci çok verimli geçiyor. Desteklerinden dolayı akademik ve idari personelimize tekrar teşekkür ederim.” dedi.