Haberler

Söke İşletme Fakültesi Performans Değerlendirme Toplantısı Gerçekleşti

14 Ocak 2021 Perşembe - Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü - 262 kez okundu

Üniversitemiz Söke İşletme Fakültesi 2020 yılı Performans Değerlendirme Toplantısı, 28 Aralık 2020 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleşti.

Söke İşletme Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Turan Akkoyun başkanlığında gerçekleştirilen performans değerlendirme toplantısına;  Dekan Yardımcıları Dr. Öğretim Üyesi Kamil Bircan ve Dr. Öğretim Üyesi Yusuf Ziya Şipal ile birlikte akademik ve idari personelin yanı sıra fakülte öğrenci temsilcisi de katılım sağladı.

Açılış konuşmasında Prof. Dr. Turan Akkoyun fakülte performansının kurumsal nitelikte değerlendirilmesinin önemini vurgulayarak kalite komisyonlarının yaratacağı akademik çalışma ve projelerin sağlayacağı yerel, ulusal ve uluslararası katkılara dikkat çekti. Toplantının devamında Söke İşletme Fakültesi’nin 2020 yılı içerisinde gerçekleştirilen akademik, sosyal ve eğitim faaliyetleri değerlendirildi ve 2021 yılı için etkinlikler ve hedefler öğretim elemanları ve idari personelin katılımı ile tartışıldı.

Öğretim elemanlarının görüş ve önerilerinin iletildiği toplantı, fakülte öğrenci temsilcisinin ve öğretim üyelerinin sorularının cevaplanması ile tamamlandı.