Haberler

Türk Veteriner Hekimleri Birliği Konseyi Başkanı Rektörümüzü Ziyaret Etti

10 Ağustos 2022 Çarşamba - Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü - 543 kez okundu

Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu ve beraberindeki heyet Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir’i, 10 Ağustos 2022 tarihinde makamında ziyaret etti.

Ziyarette; Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konseyi 2. Başkanı Haluk Aşkaroğlu, Aydın Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Cemil Şahin ve yönetim kurulu üyeleri de bulundu.

Ziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu belirten Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, Üniversitemiz Veteriner Fakültesinin dünyada 154. sırada yer aldığını bunun Üniversitemiz ve bölgemiz için gurur kaynağı olduğunu ifade etti.

Misafirperverliği için Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir’e teşekkür eden Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, meslek örgütü ve Üniversitemiz iş birliği içerisinde yürütebilecek çalışmaların önemine dikkat çekti. Veteriner Hekimliğin pandemiyle birlikte sağlık açısından ne kadar kıymetli olduğu ile ilgiliği farkındalığın arttığını ayrıca toplum, gıda ve çevre sağlığı için çok önemli bir görevi yerine getirdiğinin de vurgulandığı ziyaret, karşılıklı iyi dileklerin sunulmasının ardından sona erdi.